Pro Dospělé

Jóga - Harmonizační cvičení

Do lekce zařazujeme prvky z Hatha jógyz Iyengar jógy s využitím pomůcek, dechová cvičení, cvičení na posílení středu těla a delší relaxace spojené s meditací na zklidnění mysli. 

Nově zařadíme Jin jógu, která je součástí tradice Hatha jógy a dává nám možnost procvičit hlouběji umístěné tkáně v podobě vazů, kloubů, fasciálních sítí nebo i kostí.

Cvičíme v malé skupince a harmonizujeme se též společným cvičením v kruhu. Tato jóga je vhodná pro zdravé ženy i ženy s mírným zdravotním omezením.

Pokyny pro lekce najdete zde.

Můžete se již nyní hlásit na ukázkovou lekci zdarma.

Aktuální kurzy

Pondělí / 9:30 – 11:00

Kurz plánujeme otevřít v září 2021.

Termín zahájení a ukázková lekce: pondělí 13. září 2021

 

Středa / 18:00 – 19:30

Kurz otevíráme v září 2021.

Termín zahájení a ukázková lekce: středa 8. září 2021

Iyengar jóga

Cvičení Iyengarovy jógy se vyznačuje přesností provedení ásan (precision), správnou dobou setrvání v ásaně (timing), správným pořadím a provázaností jednotlivých cvičení sequencing). V těchto kurzech využíváme různé pomůcky. Cvičíme v malých skupinkách do 10 cvičenců s osobním přístupem. Pokyny pro lekce najdete zde.

Můžete se již nyní hlásit na ukázkovou lekci zdarma.

 

 

 

Aktuální kurzy

Pondělí / 17:45 – 19:15

Kurz pro středně pokročilé otvíráme v září 2021.

Termín zahájení a ukázková lekce: pondělí 6. září 2021

Úterý / 17:45 – 19:15

Kurz pro žačátečníky a mírně pokročilé otvíráme v září 2021.

Termín zahájení a ukázkové lekce: úterý 7. září 2021

 

Jóga pro ženy v těhotenství

Nabízíme lekce jógy pro zdravé těhotné ženy a ženy po porodu. V lekcích se věnujeme dechovému cvičení, protažení a uvolnění zad a kyčlí. V průběhu cvičení jsou voleny vhodné pozice s využitím pomůcek z Iyengar jógy. Cvičení přispívá k zachování svalových skupin, naučí vás relaxovat, uvolní napětí v celém těle a uleví od bolesti zad. Cvičíme v malých skupinkách s individuálním přístupem. Pokyny pro lekce najdete zde.

Aktuální kurzy

Úterý / 11:00 – 12:00

Kurz budeme otevírát dle zájmu. Je také možnost individuální praxe.

 

Iyengar jóga pro 50+

Nabízíme lekce Iyengar jógy pro cvičence 50+. V těchto lekcích vycházíme vstříc pohybovým možnostem cvičících, s ohledem na jejich zdravotní handicapy i případná omezení. Na všech Iyengar lekcích jsou používány pomůcky, které cvičícím pomáhají snadněji
zaujmout správnou ásanu a mít z ní zdravotní užitek. Zde je tato práce s pomůckami ještě důslednější. Cvičíme v malých skupinkách do 10 cvičenců. Pokyny pro lekce najdete zde.

Můžete se již nyní hlásit na ukázkovou lekci zdarma.

Aktuální kurzy

Čtvrtek / 9:00 – 10:30

Kurz otvíráme v září 2021.

Termín zahájení a ukázková lekce: čtvrtek 9. září 2021

Ukázková lekce zdarma

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, přijďte vyzkoušet ukázkovou lekci zdarma. Stačí vyplnit formulář níže a pošleme Vám další informace mailem.