Naše kurzy

Pro dospělé

Jóga pro všechny věkové kategorie a pokročilosti se zaměřením na celkové protažení a relaxaci s možností využití různých pomůcek jako pásky, bločky, cihly, deky a bolstery, židle a lanové závěsy na zdi.

Hatha jóga

Hatha jóga je druh jógy, jejíž nejdůležitější součástí jsou ásany, fyzická cvičení, pránájáma, dechová cvičení určená k ovládání dechu a také meditace aneb zklidnění mysli.
Úterý / Středa

Iyengar jóga

Cvičení Iyengarovy jógy se vyznačuje přesností provedení ásan, správnou dobou setrvání v ásaně, správným pořadím a provázaností jednotlivých cvičení.
Pondělí / Čtvrtek

Pro děti

Hravou formou se pokoušíme v dětech vzbudit radost ze zdravého pohybu. Učíme je lépe vnímat své tělo a pocity. Nesoutěžíme. Učíme se respektovat sebe i ostatní.

Předškolní děti

V našich lekcích jógy pro děti 4 - 7 let se zaměřujeme na pohyb celého těla hravou formou, napodobujeme zvířata, stromy a věci kolem nás formou říkadel a příběhů. Tímto se pokoušíme rozvíjet v dětech kladný vztah k pohybu a ke svému tělu. Cvičíme ve skupinkách do 10 dětí.
Pátek

Školní děti

V lekcích jógy pro starší děti 8 – 12 let se zaměřujeme na správné držení těla a práci s hrudníkem, klademe důraz na protažení a delší dobu setrvání v pozicích. Učíme se umění relaxace. Pro zpestření zařazujeme zábavné hry a aktivity s různými pomůckami a jógovými kartami.
Pátek

Teenageři - dívky

V lekcích jógy pro dívky od 14 let klademe důraz na správné držení těla a na jemné protažení v jógových pozicích s využitím pomůcek dle potřeby. Zařazujeme též zábavné prvky a na závěr krátkou relaxaci na uvolnění těla a zklidnění mysli.
Novinka - budeme otevírat dle zájmu