Naše kurzy

Pro dospělé

Jóga pro všechny věkové kategorie a pokročilosti se zaměřením na celkové protažení a relaxaci s možností využití různých pomůcek jako pásky, bločky, cihly, deky a bolstery, židle a lanové závěsy na zdi.

Hatha jóga s prvky Iyengar jógy

Hatha jóga je druh jógy, jejíž nejdůležitější součástí jsou ásany, fyzická cvičení, pránájáma, dechová cvičení určená k ovládání dechu a také meditace aneb zklidnění mysli.
Úterý / Středa

Iyengar jóga

Cvičení Iyengarovy jógy se vyznačuje přesností provedení ásan, správnou dobou setrvání v ásaně, správným pořadím a provázaností jednotlivých cvičení.
Pondělí / Čtvrtek

Pro děti

Hravou formou se pokoušíme v dětech vzbudit radost ze zdravého pohybu. Učíme je lépe vnímat své tělo a pocity. Nesoutěžíme. Učíme se respektovat sebe i ostatní.

Předškolní děti

V lekcích jógy pro děti 4 - 7 let se zaměřujeme na pohyb celého těla hravou formou, napodobujeme zvířata, stromy a věci kolem nás formou říkadel a příběhů. Tímto se pokoušíme rozvíjet v dětech kladný vztah k pohybu a ke svému tělu. Cvičíme ve skupinkách do 10 dětí.
Pátek 15:30-16:30

Školní děti 1

V lekcích jógy pro děti 8 – 12 let pracujeme s tělem i myslí. Kurz je vhodný pro děti s ADD a ADHD, které bývají často v napětí a neumějí se uvolnit. Nedílnou součástí jsou dechová a relaxační cvičení, dále zábavná cvičení rozvíjející koordinaci těla a jemnou motoriku s pomůckami a jógovými kartami. Cvičíme v malé skupince.
Pátek 13:00-13:45

Školní děti 2

V lekcích jógy pro děti 8 -1 2 let klademe důraz na správné držení těla a zdraví páteře. Jemně protahujeme v jógových pozicích, ásanách, které jsou vhodné pro děti. Učíme se umění relaxace. Zařazujeme zábavné hry a aktivity s pomůckami a jógovými kartami.
Cvičíme ve skupinkách do 10 dětí.
Pátek 14:00-15:00